Trumfujące złoto: Bitcoin rozwija się nadal w 2020 r. pomimo zwiększonej niestabilności

Rynek Bitcoin nadal generuje sporo emocji w branży kryptograficznej. Niektórzy ludzie nawet zeszli z drogi, aby dokonać kilku dość poważnych prognoz dla rynku Bitcoin Code sięgając głęboko w przyszłość. Jednym z ostatnich ludzi, aby dokonać takiej prognozy jest Anthony Pompliano.

Pompliano jest jednym z najbardziej aktywnych członków dynamicznej przestrzeni kryptońskiej. Jest współzałożycielem Morgan Creek Digital. Pisze również wiele biuletynów skupiających się na gospodarce, analizach finansowych i kryptokursach. W ostatnim wpisie na Twitterze Pompliano przewidział, że do 31 grudnia 2029 roku limit rynkowy Bitcoin’a przekroczy limit złota.

Co mówią pluskwy w złocie
Prawdę mówiąc, przepowiednia Pompliano jest dość śmiała i wskazuje na całość, przez którą niektórzy z topowych maksymalistów Bitcoin rzucili swój ciężar za monetę. Z drugiej strony, istnieją złote robaki, które nie wydają się kupować w takich roszczeniach. Ludzie tacy jak Peter Schiff są całkowicie przeciwni przepowiedniom Pomp. Odpowiadając na tweet, Peter Schiff zdawał się twierdzić, że do 2029 roku pułap rynku BTC poważnie się skurczy.
Jednak uczucia Petera mogą zostać przyćmione przez fakt, że wiele wcześniej uporczywych złotych robaków skakało ostatnio na statku. Niektóre z nich popełniły nawet znaczne ułamki swoich portfeli inwestycyjnych w kryptońskiej przestrzeni.

The Bullish Case For Gold, Silver, And Bitcoin

Podczas gdy złoto i Bitcoin mogą być na początkowym etapie walki o przyszłą supremację, na nikim nie traci się, że te dwa aktywa (wraz z srebrem jako trzecim) są atrakcyjne dla wielu ludzi jako bezpieczne schronienie w czasie, gdy światowa gospodarka przechodzi kryzys, a inflacja uderza w wiele walut fiatowych.
Zarówno Gold, jak i Bitcoin osiągnęli w ostatnim czasie pewne zyski, a to dobry znak.

Sentymenty rynkowe
Pojawiło się wiele postów i argumentów wysuwanych przez różnych fanów BTC i poważnych inwestorów, takich jak Tim Draper i Tom Lee, że Bitcoin zmierza w kierunku astronomicznych wysokości.

Niektórzy twierdzili, że BTC może w ciągu najbliższych 5 lat wzrosnąć o 250 tys. dolarów. Przy takiej cenie, Bitcoin postawiłby poważną walkę o dominację nad złotem. A kto wie, jak wysoka mogłaby być cena krypty do grudnia 2029? Mimo to, jak zawsze w przypadku przemysłu kryptograficznego, przepowiednia będzie musiała poczekać do 2029 roku na wyniki.